Морская поисково-спасательная служба как она есть.http://dumskaya.net/news/v-odesskom-portu-podnyali-flagi-na-novyh-spasate-019248//#comment501650
Архивы за месяц: Май 2012
Морская отрасль в преддверии парламентских выборов
Заседание ветеранов Черноморского морского пароходства
Выступление работников Чернорского морского пароходства
Музей морского флота Украины
Голові Одеської обласної
державної адміністрації
Едуарду Матвійчуку
від Ветеранської організації флоту державной судноплавній компанії
«Чорноморське Морське пароплавство».
26 січня 2012року, в канцелярію Одеської обласної державної адміністрації було подано звернення Ветеранської організації флоту державной судноплавній компанії «Чорноморське морське пароплавство».
За інформацією канцелярії, звернення було зарєестровано тільки 31 січня 2012 року за вхідним № 50802-16/01.
Згідно Статті 20 «Термін розгляду звернень громадян» З А К О Н У У К Р А Ї Н И «Про звернення громадян», звернення розглядаються і вирішуються у термін не більше одного місяця від дня їх надходження, а ті, які не потребують додаткового вивчення, — невідкладно, але не пізніше п’ятнадцяти днів від дня їх отримання. Якщо в місячний термін вирішити порушені у зверненні питання неможливо, керівник відповідного органу, підприємства, установи, організації або його заступник встановлюють необхідний термін для його розгляду, про що повідомляється особі, яка подала звернення. При цьому загальний термін вирішення питань, порушених у зверненні, не може перевищувати сорока п’яти днів. На обгрунтовану письмову вимогу громадянина термін розгляду може бути скорочено від встановленого цією статтею терміну.
Однак чиновниками Одеської обласної державної адміністрації, порушено Закон Украині «Про звернення громадян». Ні в перебігу місяця, ні протягом 45 днів відповідь НЕ ОТРИМАНО,
Ветерани флоту, інваліди Великої вітчизняної війни Ветеранської організації флоту державній судноплавній компанії » Чорноморське Морське пароплавство «, змушені повторно звернутися до Вас з надією отримати відповідь у як можна у коротший термін, з урахуванням того, що це звернення вже розглядається адміністрацією протягом більше сорока п’яти днів.
Звернення ветеранів флоту
«Ветеранської організації флоту Державній судноплавній компанії
«Чорноморське морське пароплавство»
( Повторне)
Ветеранська організація флоту державної судноплавної компанії «Чорноморське морське пароплавство», що налічує 1470 ветеранів флоту,з них 89 інвалідів праці, учасників великої вітчизняної війни, звертається до Вас для сприяння і допомоги.
Як Вам відомо, Чорноморське морське пароплавство — найстаре пароплавство у світі і на Чорному морі, створено в 1833 році, як акціонерне Чорноморське суспільство пароплавів, для встановлення постійних зносин між Росією і країнами півдня Європи. У Англії були замовлені
найсучасніші, на той період, пароплави. Імена у цих пароплавів «до болю знайомі»: » ОДЕСА», » КРИМ», » ХЕРСОНЕСС», а пізніше до них приєдналися » БЕСАРАБІЯ», » ГРОМОНОСЕЦ» і » ВОЛОДИМИР».
Вже у 1856 році було організовано перше велике пароплавство на Чорному морі — Російске Товариство пароплавства і торгівлі(РОПІТ).
Знову Чорноморське морське пароплавство було створене до кінця 1922 роки як Чорноморсько-азовське морське пароплавство. У кінці 19, качану 20 століть будь який поваждаючий собі судновласник мав у Одесі своє представництво, управління або контору, а порт Одеса, ставши базовим для сотень суден.
На 1990 рік Чорноморське морське пароплавство було найбільшим в Європі і другим у світі. У його складі було більше 300 судів різного класу з сумарною водотоннажністю в 5 мільйонів тонн., Чорноморське морське пароплавство було градоутворювальним підприємством г.Одессы і що має свою більш ніж полуторастолітню історію.
Просвітою цієї історії, займався «Музей морського флоту», розташований на вулиці Ланжероновская 6, Чорноморське морське пароплавство здійснювало фінансування його діяльності.
У 1993 році Указом Президента України був створений акціонерний судноплавний концерн » Бласко».
У 1995 році Державна судноплавна компанія(ДСК) «Чорноморське морське пароплавство».
Після відомих всьому світу подій, зі зникненням флоту з ДСК «Чорноморське морське пароплавство» та з України, підприємство виявилося банкротом. Відповідно і Музей морського флоту, який після придбання незалежності України, можна було би з честю назвати Музеєм морського флоту України, Міністерство транспорту і зв’язку України, до складу якого входив і Департамент морського і річкового флоту України відмовилося узяти Музей на свій баланс і фінансувати його діяльність.
Таким чином державі Україна виявився не потрібним ні флот, ні історична пам’ять про Україну як про морську державу.
Після відомої пожежі, що практично знищив музей, тільки завдяки розумінню керівництва Одеського морського порту, що це морська історія г.Одессы, основна частина експонатів музею була збережена.
Незважаючи на багато спроб організації ветеранів флоту ДСК «Чорноморське морське пароплавство», відновити минулу славу Музею морського флоту, не призводять до позитивних результатів.
Мета відродження Музею, цє збереження і повернення експонатів і історичних документів, збір нових свідчень героїчних буднів морського флоту, створення сильної експозиції що прославляє морські традиції держави розташованого на березі Чорного моря, профессионально-просветительская робота з підростаючим поколінням .
Просимо Вас виділити кошти для фінансування закінчення ремонту будівлі Музею, а нам, ветеранам флоту, нашої організації, доручите будь ласка контроль за використанням коштів, які будуть виділені на ремонт, та визначення функціонування ветеранської організації моряків ДСК «Чорноморське морське пароплавство » як базовій організації в забезпечення роботи музею.
Ветерани флоту готові узяти на себе відповідальність за організацію музейної роботи і просвітницької діяльності з підростаючим поколінням майбутніх моряків, корабелів, все тих, хто вирішив зв’язати свою долю з морем, одеситами і відвідувачами міста Одеси, з метою представлення України як морської Держави.
Голова
Ветеранської організації флоту
державной судноплавній компанії
«Чорноморське Морське пароплавство». Поляков В.А.